Cementy i zaprawy budowlane

25kg

Cement

Hydrauliczne spoiwo mineralne, otrzymywane w cementowniach z surowców mineralnych wypalonych na klinkier w piecu cementowym, a następnie zmielenie otrzymanego spieku z gipsem, spełniającym rolę regulatora czasu wiązania.

Zaprawa klejąca do styropianu

Zaprawa klejąca do styropianu to optymalnie dobrana receptura – zapewnia odpowiednią przy-czepność kleju do styropianu i doskonałe parametry robocze. W trakcie nakładania na podłoże klej się nie wałkuje, nie zrywa, nie ciągnie, a dzięki wydłużonemu czasowi otwartemu pozwala na pokrycie większego obszaru roboczego. Wysoka przyczepność do podłoża i styropianu – dzięki podwyższonej zawartości dyspersji polimerowych wykazuje wysoką przyczepność do podłoży mineralnych oraz do płyt EPS

Siatki zbrojeniowe

Siatka zbrojeniowa może być wykonana z różnych tworzyw. Powstaje ze stali, włókna szklanego lub innych materiałów kompozytowych. Stosuje się ją głównie na wylewkach o grubości ok. 4 cm. Zbrojenie do betonu to metalowy szkielet zrobiony z siatki i drutu ocynkowanego, dzięki któremu wykonana na nim betonowa konstrukcja jest trwalsza i bardziej stabilna, niż gdyby była tworzona bez jego udziału.

Wylewki betonowe

Wylewka Betonowa jest przeznaczona do wykorzystywania w budownictwie i podczas remontów. Wylewka zapewnia duży zakres grubości warstwy. Możesz poruszać się po niej już po trzech godzinach. Produkt ten nadaje się do używania z ogrzewaniem podłogowym. Może być stosowana w pomieszczeniach wilgotnych.

Podkłady gruntujące

Wodorozcieńczalna emulsja gruntująca okazuje się nieoceniona podczas remontu czy budowy, a posłuży Ci jako uniwersalny podkład, który możesz wykorzystać na różnego rodzaju powierzchniach. Umożliwia zabezpieczenie pokrytej nią ściany przed zawilgoceniem,

Tynki

Tynk jako materiał wykończeniowy pełni znacznie więcej funkcji. Wygładza powierzchnię ścian i nadaje im jednorodną strukturę. Takie przeznaczenie pełni tynk uniwersalny. Równocześnie inne rodzaje tego materiału zapewniają estetyczne wykończenie o niejednorodnej powierzchni. Tynki dekoracyjne po zabarwieniu mogą prezentować się wyjątkowo dobrze.